Рівненський атомник узяв участь у міжнародному семінарі Паризького центру ВАО АЕС

Рівненський атомник узяв участь у міжнародному семінарі Паризького центру ВАО АЕС

Начальник зміни АЕС Руслан Косаренко, як представник Рівненської АЕС, став учасником міжнародного онлайн-семінару Паризького центру ВАО АЕС за темою «Керування змінами».

Задля обміну досвідом в області керування змінами до вебінару долучилося майже 60 представників Паризького центру Асоціації та України. Триденний семінар ВАО АЕС проводився в режимі відеоконференції англійською мовою. Очолила вебзустріч керівник проєкту L&D від ВАО АЕС-ПЦ Цонка Гроздева.

Під час вебінару учасники обговорювали окреслені представниками Асоціації основні теми, обмінювалися власним досвідом у відповідних питаннях. Фахівці ВАО АЕС-ПЦ представили загальні поняття щодо керування змінами, основні кроки щодо їхнього просування. Для прикладу, було подано інформацію як відбувалися зміни на АЕС Фессенайм та АЕС Бюже (Франція), АЕС Борселе (Нідерланди). Цікавою була інформація від старшого радника Токійського центру ВАО АЕС щодо досвіду культури зміни. Також розглянуто основні інструменти управління змінами.

За словами начальника зміни Рівненської АЕС Руслана Косаренка, робота була поділена на два етапи: теоретичний та практичний. Учасники працювали паралельно кількома групами, кожна з яких презентувала свої розробки.
https://www.rnpp.rv.ua/rivnenskij-atomnik-uzyav-uchast-u-mizhnarodnomu-seminari-parizkogo-czentru-vao-aes

Новини Рівне