У Рівненській області 17-річний хлопець заради 22 тис. грн вбив листоношу: молодик може уникнути в’язниці

У Рівненській області 17-річний хлопець заради 22 тис. грн вбив листоношу: молодик може уникнути в'язниці

Вбиту листоношу звали Світлана. Без матері залишилось шестеро дітей. 

17-річного хлопця, який у березні 2021 року в м. Сарни Рівненської області вбив листоношу, госпіталізують до медичного закладу. Експертиза встановила, що підліток хворіє хронічним психічним захворюванням, не може усвідомлювати свої дії. 

Про це повідомили у Нацполіції Рівненської області. 

За даними правоохоронців, молодик вдарив сокирою листоношу. Через це жінка отримала тяжку травму та померла на місці. Після цього підліток забрав 22 тис. грн та зник. Його оперативно затримали на одній із вулиць міста. 

Судова психолого-психіатрична експертиза встановила, що підозрюваний хворіє хронічним психічним захворюванням, не може усвідомлювати свої дії та керувати ними. 

«Матеріали кримінального провадження із клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психічного закладу із суворим наглядом відносно 17-річного жителя Сарн, затверджене Рівненською обласною прокуратурою, скеровані на розгляд суду», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 17-річного хлопця на Рівненщині підозрюють у вбивстві листоноші. Поштарка у Сарнах розносила соцвиплати і зайшла на одне із обійсть. Але замість пенсіонерки, зустріла її онука, який за даними поліції, напав на неї із сокирою, а потім — схопив сумку з грішми і втік. 17-річний підліток розповів, що вбив листоношу, бо «захотів щось купити». 

Вбиту листоношу звали Світлана. Без матері залишилось шестеро дітей

Новини Рівне