Війна примирила український хокей

Війна примирила український хокей

Фото: hsl.com.ua ФХУ скасувала дискваліфікацію причетних до створення Суперліги

Федерація хокею України скасувала дискваліфікацію 171 особи, причетної до участі у Суперлізі.

Вторгнення путінської орди змусило українську хокейну еліту забути всі образи та остаточно примириться. Як повідомляє офіційний сайт ФХУ, Апеляційний комітет Федерації хокею України скасував дискваліфікацію всіх причетних до організації Суперліги.

«Комітет ФХУ враховував, зокрема, конструктивні дії збірників, які, незважаючи на прагнення організаторів фейкового турніру, надалі проявили гідність, особисту волю та бажання продовжувати діяльність під егідою федерації, а також дотримуватися регламентних норм ФХУ», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, що раніше всіх, хто брали участь у створенні альтернативного чемпіонату України, дискваліфікували на невизначений термін. Загалом під санкціями опинилася 171 особа, включаючи спортсменів, тренерів, суддів та менеджерів.

Однак після початку повномасштабної війни в Україні гравці Донбасу та інших клубів Суперліги повернулися до збірної України, і ситуація була залагоджена.

Водночас досі залишається у підвішеному стані чемпіонат України з хокею у сезоні 2022/23. Багато українських гравців вже підписали контракти із закордонними клубами.

Джерело

Новини Рівне