Сарненський «Маяк» пройшов у півфінал Кубка України серед аматорів

Під час матчу.

23 жовтня футбольний клуб «Маяк» зіграв матч-відповідь з ФК «Вільхівці» на Івано-Франківщині. У чвертьфіналі Кубка України серед аматорів сарненчани здобули перемогу та вперше у власній історії вийшли у півфінал.

Несподіваний реванш після нічиєї

Гра розпочалася з переважаючих атак представників Франківщини. У середині першого тайму господарі отримали право на пенальті, але сарненський голкіпер Андрій Тимошицький відбив удар. На 33-й хвилині «Маяк» все ж пропустив — гол забив Ростислав Нападюк.

На 41 хвилині м’яч потрапив у ворота «Вільхівців» завдяки Віктору Ніколайчуку. Перший тайм закінчився нічиєю 1:1.

У другому таймі «Маяк» посилив інтенсивність атак біля воріт суперника й забив ще двічі. Спершу пенальті на 57 хвилині реалізував Сергій Гвоздь, а на 63 хвилині Дмитро Рудика зробив рахунок 1:3.

Наприкінці матчу господарі змогли «повернути» один м’яч у ворота «Маяка». Проте навіть з урахуванням компенсованих п’яти хвилин вирівняти рахунок франківцям не вдалось. Гра завершилася перемогою «Маяка» з рахунком 2:3. Таким сарненчани продовжують свій шлях у Кубку України серед аматорів.

Що було раніше

У 2024 році ФК «Маяк» став чемпіоном Рівненської області, виграв Кубок Рівненської області та став володарями Суперкубка Рівненської області. Вперше з часів заснування, 1980 року, сарненський клуб здобув одразу три футбольні трофеї в одному сезоні.