Привітання з новим 2024 роком

За східним календарем покровителем та твариною-символом Нового року 2024 стане Зелений Дерев’яний Дракон. Це міфічна істота, яка асоціюється з мудрістю, силою, знаннями, процвітанням та багатством. А тому дуже важливо привітати з Новим роком всіх своїх друзів, рідних та колег. В ці важкі для України часи кожне тепле слово дарує хоча б тінь усмішки та бажання жити далі і продовжувати боротьбу.Настає чарівна ніч новорічна! Ніч, коли приходить рік новий, прекрасний, молодий. Коли збуваються заповітні мрії, а все погане лишається в минулому році. Вітаю! Бажаю щастя та добробуту, гармонії та любові, здоров’я та удачі. Нехай цей новий рік принесе із собою тільки бажані сюрпризи та чудові дарунки долі. З Новим роком!


Привітання з Новим роком Щирі наші ви прийміть. Подарує хай натхнення Ця казкова, славна мить. Все нехай в житті вдається, Множиться добро нехай. Щастя й миру вашій домі, На душі хай буде рай.

З наступаючим Новим роком, з очікуванням доброго щастя і яскравих чудес. Бажаю проявити себе в новому році по повній програмі, бажаю відчувати себе вільно і легко, бажаю протягом всього майбутнього року насолоджуватися досягнутим успіхом і розділяти з близькими людьми радість від великих перемог.


Нехай цей Новий рік стане для Вас казковим подорожжю, де зустрінуться хороші люди, відбуватимуться цікаві події та незабутні враження! Нехай втіляться в реальність мрії, удача буде на вашому боці, здоров’я і успіх оселяться у Вашому домі! Бажаю, щоб гроші текли до Вас рікою, любові було море, а щастя – океан!
Друзі, вітаю всіх з прийдешнім Новим роком! Хай у ваших домівках завжди панує мир, радість і затишок. Хай вам на життєвому шляху зустрічаються люди, які б вас мотивували, надихали й підтримували, щоб там не було… Хай 2024 рік надасть вам можливість розкрити свої таланти і займатися тією справою, яка б вам приносила задоволення й високий дохід! Успіхів і здійснення мрій! Вірте в дива!


З Новим Роком! 🎉🥂 Нехай новорічна магія триває протягом всього року🌷🌸🌼 А новорічний час принесе величезні перемоги та величезну кількість незабутніх моментів. 🌊 Нехай ваші мрії будуть такими ж безмежними, як небо, а ваші сподівання — такими ж яскравими, як ця ніч. 🌠

З Новим роком вас вітаю!
Гучно хай дзвенять бокали
Від душі вам побажаю,
Кращі щоб часи настали!

Щоби успіх був у всьому
І щоб радість повний міг
І достатку вам додому,
Щоб лунав веселий сміх!


Щоб євро сховалось в коморі, щоб сало рохкало у дворі. В гаражі стояв Феррарі, Разом з ним ще й Лексус в парі. В хаті– з мармуру камін, і басейн, хоча б один! І гідромасажер з джакузі, і щоб Хеннесі бовталося в пузі, і щастя вам не лізло боком… Словом, всіх вас з Новим роком!
Із Новим роком, любі друзі!
Хай він почнеться в білій смузі,
І світлі будуть його дні,
Щасливі, добрі і ясні!

Хай в ньому гарно вам живеться
І їсться, любиться і п’ється.
Хай рідні й друзі будуть поруч,
Успішним буде рік, чудовим.

Хай мрії збудуться, бажання,
Задуми, плани, сподівання.
Удача хай допомагає,
І Бог нехай благословляє!

В душі хай буде світло й чисто,
Хай світить сонце променисте.
Натхнення, затишку, тепла,
Любові, миру і добра!


Темні гірлянди, похмурі ялинки – все в цьому році не😞 так. Та у душі завжди вогник іскриться, усмішки ☺освічують нам. Хай в році прийдешньому буде вдосталь усього: 🔥тепла, світла, 🤗обіймів, 🕰часу! Часу на родину, часу на мандрівки, часу працювати й радіти життю. Хай ✌Перемога ввірветься до нас, щоб щасливі були всі дні у нас!
Новий рік вже на порозі,
Вже от-от постука в двері.
Запросіть його з морозу
До святкової вечері…

Хай він вам дарує казку,
Не на день — на цілий рік!
Щоб щасливі і багаті
Ви прожили довгий вік!


Новий рік, Новий рік!
Щастя Вам на цілий рік,
Ще здоров’я і добра,
Хай святкує вся сім’я!

Будьте Ви завжди здорові,
Хай пригоди будуть нові,
Нові враження і люди,
Хай цей рік щасливим буде!


П’єм шампанське за добробут,
І за наш щоденний побут.
Щоб в Новому році плідно,
Все виконувалося доцільно.
Щоб в родині всім щастило,
По життю всім таланило.
Гроші, як на каруселі,
Прилітали до оселі.
Мрії, то без них не можна,
Краще, щоб здійснилась кожна!


Новий рік — сімейне свято,
Об’єднав всіх за столом.
І ялинка в кожній хаті,
Сніг лапатий за вікном…

В цій чудовій атмосфері,
Сміх веселий де дзвенить,
Рік наступний я бажаю
Весь без залишку прожить!

Поруч будуть хай найближчі,
Омине печаль і сум.
І везіння в кожній сфері,
Найсвітліших, гарних дум!


Накритий стіл багато,
У келихах — шампанське.
Бажаю гучно свято
Стрічати аж до ранку!

Хай в серці буде радісно,
У гаманці — багато,
У хаті — тепло й затишно,
І щастя більше мати.

В старому хай залишиться
Усе погане й зайве.
А в новому відкриється
Найкраще хай, звичайно!

Гармонії і спокою,
Натхнення і свободи.
Здоров’я і достатку,
І миру для народу!Друзі, вітаю всіх з прийдешнім Новим роком! Хай у ваших домівках завжди панує мир, радість і затишок. Хай вам на життєвому шляху зустрічаються люди, які б вас мотивували, надихали й підтримували, щоб там не було… Хай 2024 рік надасть вам можливість розкрити свої таланти і займатися тією справою, яка б вам приносила задоволення й високий дохід! Успіхів і здійснення мрій! Вірте в дива!


Вітаю з Новим роком! Нехай всі негаразди лишаються у минулому році, не будемо брати із собою сум, невдачі та біди. А візьмемо у рік новий тільки щастя та щиру дружбу, підтримку та посмішки, здоров’я та любов, світлі мрії та добру вдачу! Нехай в цю чарівну новорічну ніч здійсниться найзаповітніше бажання, а рік буде насичений найкращими подіями!


Зі святом 🥂🎆 Нехай здоров’я буде найбільшим скарбом 💪, а кохання вічним компасом ❤️ Нехай цей рік буде для тебе часом відкриттів, доброти і радості. Вперед до нових досягнень і кращого життя в мирній країні! 🌠

В Новий рік всім вам бажаю
Щастя без кінця і краю,
Щоб зима була зі снігом,
Настрій радісний зі сміхом,
Щоб нарешті Дід Мороз
Вилікував свій склероз
І приніс нарешті дачу
За копійки, як удачу,
Лотерею з мазераті,
Ковід знищив у багатті.
Хай несе побільше сала,
Щоб не було його мало,
Різних і смачних щедрот,
Щоб самі стрибали в рот.
Принесе хай всім любові
Й всі події пречудові!


З Новим роком, колеги. Нехай цей рік почнеться успішно і красиво. Нехай з перших днів усім крупно пощастить. Нехай ревну працю і завзяття до роботи завжди цінується і має свою винагороду. Нехай в діяльності кожного з нас чекають свої перемоги і подальше просування, а життя нехай всім подарує щастя і любов. Бажаю всім світлих свят і чудового настрою.


Новини Рівне