Пес-Карлсон оселився на даху крамниці в Сарнах, а перехожі постійно намагаються його звідти «врятувати»

Пес-Карлсон оселився на даху крамниці в Сарнах, а перехожі постійно намагаються його звідти "врятувати"

Рятувальники вже неодноразово отримували виклики щодо цього собаки.

У Сарнах на Рівненщині люди постійно дзвонять надзвичайникам і просять урятувати пса, який опинився на даху магазина. Містяни хвилюються, що він голодний, мерзне і не може спуститися на землю. Та щойно пса рятують, як він біжить туди знову.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Він поглядає з даху, махає хвостом і вже став місцевою зіркою для усіх, хто працює поруч з автовокзалом у Сарнах. 

Чимало місцевих дерлися на дах, щоб врятувати собаку. Люди хвилюються, що він там мерзне, голодує, а сам злізти не може. Небайдужі навіть кликали на поміч рятувальників. «Нам надходило дуже багато викликів стосовно цього випадку, і ми туди дійсно виїжджали, дивилися, одного разу цього собаку ми знімали», — розповідає заступник керівника сарненської пожежно-рятувальної частини Вадим Кузака.

Та щойно надзвичайники поверталися в частину, як знову лунав дзвінок з проханням врятувати пса з даху.

«Сусіди» пса вже прозвали його чотирилапим Карлсоном, бо ж він просто живе на даху. «Він туди щодня вибігає, щодня ходять його знімати звідти», — розповідає продавчиня сусіднього кіоску.

«Карлсон» сам собі вподобав місце над магазином, де працює Надія. Там він не один, а в компанії. «Іще котик живе з ним», — каже жінка.  

А ще періодично забігають до нього гості. «Може, йому цікаво споглядати людей, які сідають у маршрутні автобуси», — припускає рятувальник.

Пес, навпаки, не розуміє, чого його постійно з даху знімають, міркують місцеві. Бо там в теплі, добрі, та ще й ситий, бо смачним підгодовують. «Один є, він постійно приїжджає, купляє біляша, то чого б не жити тут, якщо ще й біляшами годують», — сміються продавці.

«Карлсон» залазить на дах сходами, а там гріється у ящиках, а коли хоче, то ходить дивитися на людей, які чекають своїх автобусів.

Він не агресивний і очевидно, що з даху «Карлсон» іти не хоче. А от місцеві все ж воліли б, аби чотирилапий  жив не на даху, а мав дім та турботливого господаря.

Новини Рівне