Збірна України U-21 здобула вольову перемогу над Сербією у відборі на Євро-2025

Сборная Украины U-21. Фото Анатолия Репина, УАФ

У Ризі відбувся матч відбору на молодіжне Євро-2025збірна України U-21 здобула вольову перемогу над однолітками із Сербії (2:1).

Рахунок був відкритий сербами на 7-й хвилині гри – після подачі кутового та плутанини в штрафному майданчику м’яч після удару Самеда Баздара влетів у сітку воріт Руслана Нещерета.

Статус-кво був відновлений на 34-й хвилині зустрічі – Назар Волошин скористався шикарною довгою передачею Арсенія Батагова і без проблем переграв голкіпера сербів. А вже на 57-й хвилині Україна забила переможний м’яч – за фол на Іллі Квасниці було призначено пенальті, який реалізував Єгор Ярмолюк.

Як підсумок, збірна України U-21 продовжує йти без жодної осічки у відборі на молодіжне Євро-2025 – у семи матчах підопічні Унаї Мельгоси здобули сім перемог. Англію, що йде другою, синьо-жовті випереджають на три очки.

Свій наступний матч Україна U-21 проведе 10 вересня на виїзді проти Північної Ірландії.