Водили його до церкви, думали — виправиться: подробиці вбивства листоноші у Рівненській області

Водили його до церкви, думали - виправиться: подробиці вбивства листоноші у Рівненській області

17-річний хлопець вбив листоношу, бо "хотів собі щось купити".

17-річного хлопця на Рівненщині підозрюють у вбивстві листоноші. Поштарка у Сарнах розносила соцвиплати і зайшла на одне із обійсть. Але замість пенсіонерки, зустріла її онука, який за даними поліції, напав на неї із сокирою, а потім — схопив сумку з грішми і втік. 

Про це 22 березня йдеться в ТСН.19:30.

17-річний підліток розповів, що вбив листоношу, бо «захотів щось купити». Він вже затриманий та перебуває під вартою. Злочин, у якому його підозрюють, сколихнув усе місто.

«Це — в голові не вкладається. Прожила 83 роки — такого не чула», — каже сусідка бабусі підозрюваного Мотрона. 

На вулиці листоношу Світлану знали усі. Кажуть, що жінка була привітна та ввічлива. Напередодні вона приносила пенсію пані Мотроні. Коли ж зайшла до її сусідки — зустріла онука жінки.

«Коли наша листоноша була спиною до підозрюваного, він взяв знаряддя злочину і почав наносити удари», — розповів заступник керівника Сарненського відділення поліції Василь Дячук. 

Після розправи сокиру молодик сховав у хаті під ліжком. Потім — схопив сумку з грішми та поїхав геть на велосипеді. Світлану в дворі знайшла 11-річна сестра хлопця. Підлітка запідозрили одразу і знайшли лічені години .

«З викрадених грошових коштів підозрюваний встиг купити собі одну пляшку води», — каже  заступник керівника Сарненського відділення поліції Василь Дячук. 

«У мене тепер вісім діток. Я тепер — багатодітна мама», — розповіла сестра листоноші Ольга Лукащук. 

У Світлани лишилося шестеро дітей: дві доньки та четверо синів. Підозрюваний був на обліку в поліції. Крав у сусідів, а як був менший — ображав інших дітей. 

«Іграшки крав, пісок сипав на голови — і то змалечку. Як щось скажемо – та то ж дитя. Родичі все приховували, водили його в церкву думали, що він виправиться», — додає сусідка підозрюваного Мотрона. 

Хоч на вулиці хлопця й остерігалися, але те, що аж таке може вчинити — не припускали. Поштарка Світлана, каже її сестра — завжди була обережна

«Старалася виплатити ту пенсію до темна. Як бачила, що не встигала, завозила і здавала ті гроші», — пояснює сестра листоноші Ольга Лукащук. 

Допомога листоношам й справді потрібна — визнають у відділенні пошти. Бо у пенсіонерів бувають агресивні родичі

«Вже в нас листоноші давно роблять. Вже знають своїх пенсіонерів, проблеми, в кого і що. Якщо щось таке – сусідів звуть на допомогу», — каже керівниця Сарненського поштового відділення Галина Москаленко. 

На охорону чи водія, який возив би листоношів — грошей немає. Захищають працівниць — як можуть

«У нас видача балончиків є», — зазначає керівниця Сарненського поштового відділення Галина Москаленко. 

Утім поштарі їх використовують хіба проти агресивних собак. У Світлани ж і газового балончика не було. Тепер листоноші налякані

У 17-річного ж підозрюваного попереду ще судово-психіатрична експертиза. Стаття за умисне вбивство передбачає довічне ув'язнення. Цього прагне і родина листоноші, але оскільки затриманий — неповнолітній, йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Після страшного злочину, кажуть місцеві, листоноші у Сарнах тепер навіть до знайомих людей приглядаються з обережністю.

Нагадаємо, молодик у Рівненській області розправився з листоношею через 18 тисяч гривень

Новини Рівне