Бенфіка з Трубіним зіграла у спарингу внічию з Брентфордом, за який грав Ярмолюк

Егор Ярмолюк (слева), фото — Getty Images

Бенфіка на домашній арені зіграла внічию з Брентфордом у контрольному матчі – 1:1.

Рахунок відкрили англійці на самому початку зустрічі, відзначився Бріан Мбембо. Лісабонці відігралися ще у першому таймі завдяки голу Евангелоса Павлідіса.

Весь матч у складі господарів арени відіграв український воротар Анатолій Трубін. В основі Брентфорда вийшов інший українець Єгор Ярмолюк. У перерві гості змінили більшість своїх гравців, включно з українським хавбеком.

Бенфіка в чемпіонаті Португалії стартує матчем із Фамаліканом 11 серпня. Брентфорд у першому турі АПЛ прийматиме Крістал Пелес 18 серпня.