Збірна України з хокею розгромно програла Франції в матчі олімпійської кваліфікації

Сборная Украины по хоккею. Фото — fhu.com.ua

У Ризі відбувся матч кваліфікації до хокейного турніру Олімпійських ігор-2026збірна України розгромно програла Франції (2:7).

У першому періоді Україна пропустила двічі – у складі французів відзначилися Шакіашвілі та Да Коста.

Друга 20-хвилинка також цілком і повністю залишилася за Францією – закинуті шайби в активі Белльмара, Трея та Дюбе.

Перед третім періодом Україна провела зміну голкіпера – замість Богдана Дьяченка на лід вийшов Едуард Захарченко. У складі жовто-синіх шайбами ​​зуміли відзначитись Віталій Лялька та Олександр Пересунько, але французи у заключній 20-хвилинці також відзначилися двічі зусиллями Перре та Бертрана.

У збірної України попереду матчі проти Латвії та Словенії. Переможець цього квартету отримає пряму путівку до хокейного турніру Олімпійських ігор-2026. Наступний поєдинок підопічні Дмитра Христича проведуть завтра, 30 серпня, проти Латвії. Старт – 20:00 за київським часом.

• Хокей. Кваліфікація до Олімпійських ігор-2026

Франція – Україна – 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)

Шайби: 1:0 – Шакіашвілі (Льорка), 08:57, 2:0 – Да Коста (Овіт’ю, Тексье – більш.), 15:36, 3:0 – Белльмар (Овіт’ю, Дюбе), 24:11, 4:0 – Трей (Шакіашвілі, Дюбе – більш.), 28:22, 5:0 – Дюбе (Кантальо, Бозон), 29:50, 5:1 – Лялька (Пангелов-Юлдашев, Денискін – більш.), 43:08, 6:1 – Перре (Фабре), 44:41, 7:1 – Бертран (Тексье, Да Коста), 49:41, 7:2 – Пересунько, менш., 58:42.