Збірна України U-18 перемогла Японію на Меморіалі Владо Дзурілли

Сборная Украины U-18 по хоккею, фото — fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею перемогла юнацьку команду Японії у матчі на Меморіалі Владо Дзурілли – 3:1.

Шайби Шульги та Кураєва оформили синьо-жовтим перевагу ще у першому періоді. У заключній 20-хвилинці Секі одну шайбу відіграв, але Гапоненко встановив остаточний рахунок зустрічі.

Це друга перемога для команди Олександра Бобкіна. Раніше Україна обіграла в овертаймі Німеччину (6:5), проте перед цим поступилася Словаччині U-19 у серії булітів (3:4).

Завершальний матч івенту синьо-жовті проведуть завтра, 11 лютого. Суперником України стануть ровесники зі Словаччини.

• Хокей. Меморіал Владо Дзурілли

Японія U-18 – Україна U-18 – 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Шайби: 0:1 – Шульга (Захаревич. Гапоненко, – більш.), 01:35. 0:2 – Кураєв (Виставкін, Сухицький), 15:18. 1:2 – Секі (Готта, – більш.), 42:48. 1:3 – Гапоненко (Виставкін), 49:28