Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

25 квітня під час чергового засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради розглянуто понад 40 питань порядку денного, які стосувались різних сфер життєдіяльності міста. Провів засідання секретар міської ради Віктор Недашковський.

Члени виконкому затвердили План заходів щодо складання прогнозу бюджету  Дубенської міської територіальної громади на середньостроковий період та проєкту бюджету Дубенської міської територіальної громади на 2025 рік.

Відповідними рішеннями внесено необхідні зміни до переліків вулиць, доріг та об’єктів благоустрою міста, капітальні та поточні ремонти яких планується здійснити у 2024 році.

Також схвалено Програму забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури на території Дубенської міської територіальної громади на 2024 — 2026 роки та Програму сталого функціонування суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання Дубенської міської територіальної громади та забезпечення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ (в тому числі його транспортування, послуги з розподілу природного газу), інші енергоносії на основі частини другої статті 42 Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”.

Низка проєктів рішень стосувалась питань соціального захисту населення та захисту прав дитини.

Новини Рівне