Сарненський «Маяк» зіграв із «Вільхівцями»: що далі

Гра «Маяка» із «Вільхівцями» в Сарнах 16 жовтня.

16 жовтня в Сарнах змагалися ФК «Маяк» та ФК «Вільхівці» — гра завершилася нічиєю. Матч-відповідь проведуть 23 жовтня на полі суперників. Команди грають у ¼ Кубку України серед аматорів.

«Маяк» — «Вільхівці» в Сарнах

Матч у Сарнах розпочався о 13 годині 16 жовтня. На місцевій арені боролися сарненський «Маяк» та футбольний клуб «Вільхівці» з Івано-Франківської області. Перший тайм завершився із рахунком 0:0. На початку другого, 46-й хвилині, гол гостям із Прикарпаття забив Ілля Шевченко з «Маяка». На 76-й хвилині мʼяч потрапив у ворота господарів — зрівняв рахунок Андрій Боднарук із «Вільхівців». Тож матч завершився із результатом 1:1.

Гра «Маяка» із «Вільхівцями» в Сарнах 16 жовтня.СарниNews.City

Нагадаємо, «Маяк» на такому рівні грає вперше. У попередній етап Кубка України серед команд-аматорів сарненські футболісти за останні пʼять років потрапили лише цьогоріч. В ⅛ змагань сарненська команда здолала гравців із Київщини. На етапі чвертьфіналу «Маяк» зіграє ще одну гру із «Вільхівцями» — на Івано-Франківщині. Матч-відповідь запланували на 23 жовтня.

Що було раніше

2 жовтня ФК «Маяк» провів матч-відповідь із командою «Лісне». Попри реалізоване пенальті гравця з Київщини в першому таймі, сарненські гравці забили три голи в другому та один в екстра. Так із загальним рахунком 4:3 клуб із Сарн вийшов у чвертьфінал Кубка України серед аматорів.