ПОВІДОМЛЕННЯ про наміри

ПОВІДОМЛЕННЯ про наміри

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліська енергосервісна компанія» повідомляє про намір здійснити зміну тарифу на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, та постачання теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету, на тариф на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, та постачання теплової енергії  для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету. Тариф змінюється у зв’язку зі зміною середньозважених тарифів по області. 
   Розмір тарифу на виробництво теплової енергії, що здійснюється  на установках з використанням альтернативних джерел енергії, та постачання теплової енергії  для потреб  військової частини ххххх м.Дубно (замовник: квартирно-експлуатаційний відділ м.Рівне, вул. ххххх) – 3499,15грн за 1 Гкал з ПДВ. 
  Тариф визначений відповідно до ст.20 Закону України «Про теплопостачання» на рівні 90%  середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих  бюджетів по Рівненській області, розрахованих  Державним Агентством з енергоефективності та енергозбереження України й оприлюднених на офіційному сайті від 25.12.2023року. 

Споживач

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, розрахований Агентством, грн/Гкал (без ПДВ)

Плановий тариф на теплову енергію,

яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії грн/Гкал(без ПДВ) (90% від середньозважених тарифів по області)

Середньозважені тарифи

Плановий тариф для товариства на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії та постачання теплової енергії грн/Гкал (без ПДВ)

Діючий тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії та її постачання грн/Гкал (з ПДВ)

Зміна

тарифу,

%

на транс-портування грн/Гкал (без ПДВ)

на поста-чання грн/Гкал (без ПДВ)

Бюджетні установи

3921,88

3529,69

613,73

30,81

2915,96

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./Гкал

4235,63

736,48

36,97

3499,15

3320,42

105,4

  Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» доводить до відома споживачів цю інформацію про намір здійснити зміну тарифу на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, та постачання теплової енергії  для потреб військової частини ххххх (замовник: квартирно-експлуатаційний відділ м.Рівне, вул. ххххх) шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Дубенської міської ради в мережі Інтернет.
    Всі зауваження та пропозиції в письмовій формі підлягають реєстрації та обов’язковому розгляду ТОВ «Поліська енергосервісна компанія», надіслані на адресу: ТОВ «Поліська енергосервісна компанія», вул.Підгірна,1Г, смт.Оржів, Рівненський район, Рівненська обл., 35313, телефон для довідок: (+380362) 40-81-35, або на адресу: Дубенська міська рада, вул. Замкова, 4, м.Дубно, Рівненська область, телефони (+3803656) 3-22-00, 3-22-94. Строк, упродовж якого від фізичних та юридичних осіб приймаються зауваження та пропозиції, складає 7 календарних днів із дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу на виробництво теплової енергії та її постачання.

                                                                                             Адміністрація ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»        

Новини Рівне