Олімпійські чемпіони французи переможно розпочали чоловічу Лігу націй

У матчі відкриття турніру збірна Франції впевнено обіграла волейболістів Болгарії

Сьогодні стартувала чоловіча волейбольна Ліга націй 2024 року. У турнірі беруть участь 16 найкращих збірних світу, які на першому етапі проведуть по 12 матчів, після чого визначаться чвертьфіналісти і далі ігри вже пройдуть за системою плей-оф. Минулого року переможцем турніру стала збірна Польщі.

Першими на майданчик спортивного комплексу в турецькій Анталії вийшли команди Франції та Болгарії. Олімпійські чемпіони виявилися сильнішими у трьох партіях. Стартові два сета пройшли у боротьбі 25:21 та 26:24, а в третьому перевага французів була беззаперечною 25:14.

У другому матчі господарі зустрічалися із волейболістами Канади. Спершу суперники обмінялися виграними партіями, після чого канадці перемогли у третій та четвертій з однаковим рахунком 25:21. В підсумку 3:1 на користь гостей.

Ліга націй з волейболу. Чоловіки
Перший тур (Анталія, Туреччина). 21 травня
Франція – Болгарія

3:0 (25:21, 26:24, 25:14)
Туреччина – Канада
1:3 (25:17, 23:25, 21:25, 21:25)

Пізно ввечері та вночі у бразильському Ріо-де-Жанейро пройдуть ще два матчі першого ігрового дня: