Загиблий офіцер Валентин Головін.
Сарненчанин Валентин Головін став на захист країни в 2015 році. Від початку повномасштабної війни ніс службу в лавах тероборони. Петицію про присвоєння звання Героя України загиблому 56-річному офіцерові можна підписати за посиланням.
Валентин Головін народився 1967 року. Здобув освіту у Васильківському військовому авіаційно-технічному училищі. Працював у Сарненському районному територіальному центрі комплектування й соціальної підтримки. Чоловік піклувався про родину й мріяв дати хорошу освіту дітям, а у власному столярному цеху робив дерев’яні меблі.
«У пекельних точках фронту з 2015 року»
Військовослужбовець Валентин Головін бойовий шлях розпочав у складі 37-го запорізького батальйону в 2015 році. Брав участь у боях на гарячих напрямках фронту.
— Попри посаду заступника начальника штабу, Валентин не сидів у відносній безпеці, а крокував разом зі своїми побратимами у бойові точки на захист Держави. За його бажання йти попереду та брати на себе усі ризики підступних дій росіян у Маріуполі вісім років тому назад, побратими дали йому позивний «Форсаж», — йдеться в тексті петиції.
За віддану службу й захист територіальної цілісності України Валентина Головіна відзначили нагрудним знаком «Учасник АТО», нагородою 37-го батальйону, медаллю «Захисник Маріуполя» та «Зірка військового братерства» від Міністерства оборони України.
«До останнього залишався з побратимами»
Від початку повномасштабної російсько-української війни разом із сином долучився до 60 батальйону «Поліські вовки». Згодом воював у складі 56-го окремого батальйону 104 бригади тероборони ЗСУ.
— Розуміючи всі ризики, тяжкість боїв та великий шанс загинути, він не зміг покинути поле бою, передаючи командування. До останнього Валентин залишався разом із побратимами у гарячій точці фронту перед закінченням свого бойового завдання, розповідаючи та демонструючи все, що може бути важливим для того, аби вони продовжували жити та боронити державу Україна, — зазначають у тексті петиції.
Валентин Головін загинув 20 лютого 2024 року на Бахмутському напрямку. У 56-річного бійця залишились мати, дружина, три доньки, син і онуки. Прощалися із загиблим військовим у Сарнах 24 лютого. Рідні полеглого захисника просять підписати петицію про присвоєння звання Героя України за посиланням.
Що було раніше
Побратими полеглого Романа Мелещука створили петицію про присвоєння почесного звання Героя України. Сапер із Вирівської громади був командиром групи. Військовий загинув під час завдання на Бахмутському напрямку.