Молодіжна збірна України з хокею драматично поступилася Словенії у п’ятому турі ЧС-2023 і не зуміла підвищитися в Дивізіон А

Сборная Украины по хоккею U-20. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Молодіжна збірна України з хокею у вирішальній сутичці за перше місце у групі Дивізіону 1B чемпіонату світу-2023 поступилася Словенії – 3:5.

Ставки були максимально високі. Переможець групи отримував путівку до Дивізіону 1А. Той, хто програв – нічого.

Словенія, яка грала у себе вдома, мінімально виграла перший період, а на старті другого подвоїла рахунок. Підопічні Андрія Срюбка зібралися та видали камбек – до завершення періоду синьо-жовті вийшли вперед, чергові очки у свій актив (гол+пас) записав Микита Сидоренко, проте перед перервою словенці відігралися.

На жаль, на ключовий відрізок матчу молодих українців не вистачило. У третьому періоді господарі закинули дві шайби, виграли матч, а разом з ним – і всю групу.

Таким чином, саме Словенія U-20 здобула єдиний квиток до вищого класу за підсумками першості. Молодіжна збірна України з чотирма перемогами та однією поразкою завершила ЧС-2023 на другому місці секстету. Наступний сезон стане для нашої команди 12-м поспіль у Дивізіоні 1B.

Слабкою втіхою стало звання найкращого бомбардира групи, яке отримав вищезгаданий Сидоренко. На його рахунку – найбільше шайб (8), а також очок за системою “гол + пас” (12).

• ЧС-2023 U-20. Блед, Словенія. Дивізіон 1B, 4-й тур

Словенія – Україна – 5:3 (1:0, 2:3, 2:0)

Шайби: 1:0 – Сітар, 12:17. 2:0 – Црнкіч (Жежель, Берічіч), 20:37. 2:1 – Шамардін (Крикля, Сидоренко), 22:10. 2:2 – Сидоренко, 34:15. 2:3 – Г. Сімчук (Пазій, Дахновський), 38:24. 3:3 – Север (Сітар), 39:15. 4:3 – Сітар, 41:48. 5:3 – Спарі Лебен (Чрепіншек), 44:33