Ілюстративне фото.
Концерти, цирк, майстерклас, джазова вечірка й виконання псалмів — ці події очікують жителів Сарненщини з четверга по неділю. СарниNews.City створили підбірку заходів для дозвілля.
Події Сарненщини 25-28 квітня
О 16 годині 25 квітня в Сарненській дитячій музичній школі проведуть звітний концерт. Вхід на захід — вільний.
26 квітня — День пам’яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Церемонія покладання квітів у Сарнах відбудеться об 11 годині в місцевому парку «Залізничник» біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.
У будинку культури «Залізничник» проведуть майстерклас «Великодній сувенір». Захід відбудеться 26 квітня о 15 годині.
26-28 квітня в Сарнах виступатиме Київський цирк-шапіто «Орбіта». У п’ятницю захід розпочнеться о 18 годині, у суботу й неділю — о 14-й. Локація — паркова зона біля річки Случ на вулиці Набережна. Забронювати квитки та дізнатися деталі можна за номером +38 (050) 513-58-18.
27 квітня о 15 годині у Клесові проведуть благодійний концерт «Життя поміж сирен». Також триватиме ярмарок, ціль якого зібрати кошти для закупівлі дронів «помсти» пам’яті полеглих Героїв Клесова.
27 квітня о 18 годині у дворику мистецької школи пройде джазова вечірка «Sarny Jazz Party». Вхід на захід, де виступатимуть музиканти мистецьких шкіл Рівненщини й презентуватимуть новостворений артпростір, — вільний. До того ж триватиме збір для підтримки ЗСУ.
28 квітня о 14 годині сарненська мисткиня Іванна Жук запрошує на майстерклас з писанкарства. Він відбудеться в Сарненському історико-етнографічному музеї на адресою вулиця Просвіти, 20. Вартість участі — 300 гривень, для бронювання місця потрібно написати в Instagram.
28 квітня о 17 годині проведуть «Вечір пісень Великого посту», де фольклорні колективи та церковні хори виконуватимуть автентичні псальми. Локація — Свято-Покровська парафія за адресою вулиця Чорновола, 19.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Афіша заходу.
Що було раніше
СарниNews.City розповіли історію Анни Машіро — клесівчанки, яка змалку полюбляла місцеві квіткові поля та пасовиська, старенькі вибілені хатки та захопливі теревені сусідських бабусь, а згодом, у дорослому віці, захопилася народною творчістю й самотужки навчилася техніки петриківського розпису.