Гирьовики з Сарн і району вибороли понад 20 медалей на турнірі в Дубні

Спортсмени з Сарненського району за чемпіонаті в Дубні.

Медалі на чемпіонаті з гирьового спорту в Дубні здобули спортсмени з Сарненської, Рокитнівської і Степанської громад. Загалом серед 15-ти областей України команда Рівненщини виборола золото.

Хто повідомляє: учасниця турніру Оксана Рабош.

У чому суть

Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України присвятили пам’яті полеглих за Україну захисників. Змагання для 190 учасників з 15-ти областей провели 23-24 березня. Збірна Рівненської області посіла перше загальнокомандне місце. Чемпіонат у Дубні був відбірковим — надалі спортсмени змагатимуться на міжнародній арені в Жешуві.

Нагороди гирьовиків із Сарненщини

Сарненську громаду представили майстер спорту міжнародного класу Іван Макаренко, майстер спорту Оксана Рабош, кандидат в майстри спорту Ольга Макаренко, а також дебютанти Віталій Рабош і Віталій Денисюк, серед юнаків — Ілля Макаренко, Назар Гольонко і студентки Сарненського педколеджу Ольга Хваль і Марія Яковець. Загалом здобули шість золотих нагород, два срібла та одну бронзу.

У Патрульній поліції Рівненської області зазначають, що поліцейська Оксана Рабош виборола першість у вправі класичний ривок та у вправі ривок з довільною зміною рук із результатом 288 підйомів 16-кілограмової гирі.

Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України в Дубні.Патрульна поліція Рівненської області | Facebook

Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України в Дубні.Надане Оксаною Рабош

Здобуті медалі спортсменів зі Степанщини та Рокитнівщини

Володимир Пінчук і Віктор Вахнюк зі Степанщини стали чемпіонами серед ветеранів у двоборстві. Спортсмени з громади здобули ще сім нагород:

• Роман Гоч — срібло і бронзу в двоборстві;
  • Захар Банній — бронзу серед юнаків 16-18 років;
  • Артем Стасюк — бронзу сереж юнаків до 16 років;
  • Ольга Тимофіюк — бронзу в ривку серед юніорів;
  • Софія Забілик — срібло в ривку серед юніорів;
  • Олександра Шевчук — золото серед юнаків і юнок.

Ігор Грицуняк з Рокитнівщини здобув першість у довгому циклі серед ветеранів вікової категорії 40-49 років та срібло в двоборстві. Земляк спортсмена, Анатолій Цибульський, виборов золото в довгому циклі серед юніорів, два срібла серед дорослих і юнаків у двоборстві гирею 24 кілограми.

Що було раніше

Борчині та гирьовики з Сарненщини вибороли медалі на всеукраїнських і міжнародних чемпіонатах. Крім цього, у громадах району завершився другий етап шкільних ліг «Пліч-о-пліч».