Зеленський назвав суму військової допомоги від США у 2023 році

Зеленський назвав суму військової допомоги від США у 2023 році

Фото: Офіс президента України Зустріч Зеленського з Байденом в Києві (архівне фото)

Протягом цього року США надали 34 пакети військової допомоги на суму понад 24 мільярди доларів.

США у 2023 році надали Україні 34 пакети військової допомоги на загальну суму понад 24 мільярди доларів. Про це президент Володимир Зеленський повідомив у соцмережі X в четвер, 28 грудня.   Глава держави відзначив важливість останнього у поточному році пакету військової допомоги у розмірі 250 мільйонів доларів, який надали Сполучені Штати.
  «Додаткові ракети та компоненти для протиповітряної оборони, протитанкова зброя, боєприпаси, засоби розмінування й інше обладнання задовольнять найнагальніші потреби України», — зазначив Зеленський.   На його переконання, лідерство США в коаліції з понад 50 країн, які надають Україні військову допомогу, має вирішальне значення для протидії терору та агресії.   «Протягом цього року США надали 34 пакети військової допомоги на суму понад 24 мільярди доларів. Patriot, Abrams, бронемашини, ATACMS, DPICM, ППО, ракети, артилерійські снаряди, засоби розмінування й інше критично важливе обладнання. Було ухвалено історичне рішення про надання Україні винищувачів F-16. Ми завжди будемо вдячні за всю цю підтримку», — заявив Зеленський.   Президент наголосив на необхідності й надалі якомога сильніше та рішучіше протидіяти російській агресії.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Рустем Умєров запевнив, що підтримка Заходу збережеться й Україна, враховуючи допомогу союзників, планує майбутні наступальні операції.

Британський міністр закордонних справ Девід Кемерон заявив, що Великобританія у 2024 році розглядає можливість надати Україні ще більше допомоги.

Джерело

Новини Рівне