Збірна України з хокею драматично обіграла Польщу у серії булітів у другому турі пре-кваліфікації Олімпіади-2026

Сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею обіграла Польщу у серії булітів у другому турі пре-кваліфікаційного турніру Олімпіади-2026 – 3:2.

Поляки відкрили рахунок та вели після першого періоду. На початку другої 20-хвилинки синьо-жовтим вдалося зрівняти рахунок, відзначився Денис Бородай. Проте Польща знову вийшла вперед. Євген Ратушний знову встановив рівність вже у третьому періоді та матч перейшов в овертайм.

Додаткова п’ятихвилинка не виявила переможця. У серії булітів поляки реалізували свою першу спробу. Українці лише з третього буліту зуміли переграти воротаря суперників. Наступний кидок синьо-жовтих знову був успішним, тоді як Польща більше не забивала.

Збірна України набрала 5 очок та очолила групу J. Нагадаємо, у першому турі синьо-жовті обіграли Південну Корею (4:0). У третьому турі підопічні Дмитра Христича зустрінуться з Естонією 11 лютого.

З відбірного квартету лише одна команда пройде далі у фінальний раунд олімпійської кваліфікації. Фінальний раунд – ще один груповий етап. Тільки найкращі команди у кожному з квартетів проб’ються безпосередньо на олімпійський турнір у Мілані, який відбудеться у лютому 2026 року.

• Пре-кваліфікаційний турнір Олімпіади-2026. Група J. 2-й тур

Польща – Україна – 2:3 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:2)

Шайби: 1:0 – Гурни (Фрашко), 07:15. 1:1 – Бородай (Гребеник, Коренчук), 22:22. 2:1 – Колуш (Дзюбінскі, Єзьорскі), 33:45. 2:2 – Ратушний (Коренчук, Морозов), 43:43. 2:3 – Ворона (переможний буліт)