Завдяки проектній діяльності, невелика громада на Рівненщині відкрила клас безпеки, мультимедійний тир та кабінет реабілітації

Завдяки проектній діяльності, невелика громада на Рівненщині відкрила клас безпеки, мультимедійний тир та кабінет реабілітації

Мова йде про Бугринську громаду. В один день там відкрили клас безпеки, мультимедійний тир та кабінет реабілітації.

Усі ці локації, як повідомили на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад, створені за кошти бюджету громади та місцевого бізнесу.

Так, клас безпеки почав роботу в опорному закладі «Бугринський ліцей». Він став 99-им на Рівненщині. Окрім того, в цьому ж закладі презентували й мультимедійний тир, де проходитимуть заняття з предмету “Захист України”. Він розташований в укритті школи, тож під час повітряної тривоги учні матимуть змогу позмагатися у стрільбі. В освітній проєкт залучили пів мільйона гривень.

«Безпека і захист зараз є найбільш актуальними для наших дітей. Ми хоч і невелика громада, лише трохи більше чотирьох тисяч жителів, проте розуміємо необхідність таких ініціатив. Завдяки мультимедійному тиру та класу безпеки учні зможуть здобувати нові знання та вміння на випадок надзвичайної ситуації, а також здобути основні знання з першої медичної допомоги та правил дорожнього руху», — відзначає голова громади Сергій Пилипчук.

Також він додав, що під час війни це дуже важлива ініціатива, адже це —нові виклики та завдання.

Окрім того, було також презентовано кабінет реабілітації для військовослужбовців та жителів громади. Його створилиу приміщенні Бугринської амбулаторії. У кабінеті надаватимуть послуги з фізичної реабілітації, а направлятиме туди – виключно сімейний лікар.

Серед обладнання кабінету – масажний стіл, фітобочка, бігова доріжка, джакузі, спеціальна стінка та орбітрек. У перспективі, планують взяти на роботу психолога та ще одного фахівця з реабілітації. Орієнтовна вартість проєкту – 500 тисяч гривень.

Голова громади зазначив, що вже у перший день відкриття у кабінеті надали послуги сімом людям, серед яких були і військові. Також Сергій Пилипчук додав, що перед тим, як відкрити ці три локації, профільні фахівці вивчали досвід інших громад та переймали найкраще.

«Маленька громада теж може бути хабом із перспективами та першочерговими послугами», — впевнений її очільник.

Новини Рівне