«Завдяки грі свого лідера»: баскетболісти з Сарн вийшли у чвертьфінал Всеукраїнської шкільної ліги

Лідер команди Ігор Денисевич (зліва) на Всеукраїнських шкільних змаганнях.

Збірна баскетболістів Сарненського ліцею №4 у змаганнях «Пліч-о-пліч» дійшла до чвертьфіналу. Лідер команди Ігор Денисевич за гру набрав 54 з 57 командних очок.

Хто повідомляє: Федерація баскетболу України.

У чому суть

Другий раунд Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» серед юнаків проходив у комплексі «Венето-спорт» у Києві. Там змагалися школярі із тергромад України 2008 року народження та молодші. Сарненський ліцей №4 в одному з матчів другого раунду переграв Уманський ліцей №3 з рахунком 57:48 і вийшов у чвертьфінал.

Команда з Сарн на Всеукраїнських змаганнях.Федерація баскетболу України

54 очки з 57 командних набрав захисник Ігор Денисевич. 15-річний гравець із Сарн провів 40 хвилин матчу без замін, реалізував 21/44 двоочкових, 1/14 триочкових та 9/15 штрафних. У цілому Ігор виконав 58 із 63 командних кидків. До того ж на рахунку хлопця 11 підбирань — це дозволило оформити захисникові дабл-дабл. Як зазначають у Федерації баскетболу України, збірна з Сарненського ліцею №4 у чвертьфінал «пробилась завдяки грі свого лідера».

Далі команда зіграла з Барським ліцеєм №4, якому поступилася з рахунком 51:29.

Що було раніше

Анатолій Цибульський із Рокитного став чемпіоном світу серед гирьовиків. Ще двоє спортсменок із Сарненського району вибороли призові місця.