З технологіями Volkswagen: JAC показав перший електромобіль з іонно-натрієвими батареями (ФОТО)

Суббренд Yiwei, що входить до групи JAC, представив свій перший електромобіль з іонно-натрієвим акумулятором. Новинка отримала назву JAC Yiwei EV, і перші екземпляри компактного хетбчека вже зійшли з конвеєра наприкінці грудня.

Yiwei є новим виробником електромобілів у структурі JAC. Він був створений на початку цього року.

Відомо, що Volkswagen володіє 50% материнської компанії JAC інші 50% знаходяться у державній власності.У 2021 році Volkswagen інвестував 1 мільярд євро в придбання 50% акцій JAC Group.

Німецький автовиробник також отримав повний контроль над своїм існуючим спільним підприємством з виробництва електромобілів з часткою 75%, але зобов’язався ділитись з китайською компанією своїми новими технологіями.

Зазначається, що новий електромобіль оснащений іонно-натрієвими циліндричними акумуляторними елементами від HiNa Battery.

Пекінська технічна компанія пов’язана з Інститутом фізики Китайської академії наук.

Очікується, що поставки нового електромобіля Yiwei на натрієвих батареях почнуться вже наступного місяця.

Автовиробник також представив Sehol E10X, що працює від іонно-натрієвої батареї ємністю 25 кВт*год і щільністю енергії 120 Вт/кг.

У 2021 році Volkswagen передав бренд Sehol компанії JAC. Раніше цього року JAC заявив, що всі транспортні засоби матимуть логотип JAC або Yiwei.

Хоча натрій-іонні батареї мають нижчу щільність енергії, ніж літій-іонні, вони пропонують кілька переваг.

За словами JAC, вони мають кращу продуктивність при низьких температурах, вищу швидкість заряджання та довший термін служби.

Мабуть, найважливішим є те, що батареї використовують дешевшу сировину, що може дозволити знизити ціни на електромобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший позашляховик Xiaomi вдалося зняти під час випробувань.

Новини Рівне