З депутата і пожежника — у військового: як підтримати збір для В’ячеслава Ніколайчука

З депутата і пожежника — у військового: як підтримати збір для В’ячеслава Ніколайчука

Доброволець В'ячеслав Ніколайчук із Люхчі.

Пожежник-доброволець і депутат Сарненської міської ради В’ячеслав Ніколайчук родом із Люхчі. Нині в лавах 104-бригади чоловік боронить Донеччину, а його підрозділ потребує авто «швидкої».

У чому суть

В’ячеслав Ніколайчук — депутат Сарненської міської ради. У 2019 році придбав власний пожежний автомобіль, пройшов курси і став добровольцем. Разом із сарненськими вогнеборцями ліквідовував загоряння в Люхчанському, Стрільському й Любиковицькому старостинському округах.

А вже в перші дні повномасштабного вторгнення багатодітний батько з Люхчі доєднався до 104-бригади. Нині ж В’ячеслав виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку, а його підрозділ потребує авто швидкої допомоги.

— Вже під час повномасштабки він, будучи військовим, побачив один із моїх зборів і вирішив допомогти. Через певний час зателефонував і сам попросив допомоги. Я відмовити не могла, тому і зайнялась його збором, — ділиться волонтерка Наталія.

Ціль збору — 300 тисяч гривень. Підтримати добровольця можна двома способами:

  • переказом на картку — 5375 4112 1992 5919;
  • донатом на монобанку за посиланням.

Що було раніше

На Запорізький напрямок, який наразі захищають бійці 60-го батальйону 104-бригади, відвезли допомогу від Сарненської громади. Серед вантажу — болотна гума, два РЕБи, FPV-дрони, необхідна техніка та речі. До того ж воїнам «Поліських вовків» доставили пікап.

Новини Рівне