Урава Ред Даймондс мінімально обіграла Леон і вийшла у півфінал клубного чемпіонату світу-2023

Урава Ред Даймондс. Фото — Фото — Getty Images

Японська Урава Ред Даймондс здобула перемогу з мінімальним рахунком над мексиканським Леоном в матчі 1/4 фіналу клубного чемпіонату світу-2023 – 1:0.

В першому таймі була в цілому рівна боротьба. Після перерви обидва суперники грали обережно, проте більш цілеспрямованим виглядав японський клуб. Він і здобув перемогу – вирішальний гол на рахунку нідерландського форварда Алекса Схалка. Леон поєдинок догравав вдесятьох після вилучення Вілліама Тесільйо.

Урава вийшла до півфіналу, де 19 грудня зіграє з переможцем Ліги чемпіонів УЄФА Манчестер Сіті.

У другому чвертьфіналі сьогодні зіграють єгипетський Аль-Ахлі та саудівський Аль-Іттіхад, який раніше розгромив новозеландський Окленд Сіті (3:0). Переможець цієї пари вийде на бразильський Флуміненсе.

Турнір проходить у Саудівській Аравії (м. Джидда). Фінал та матч за третє місце відбудуться 22 грудня.