Українські хакери розповіли деталі атаки на “РосТрансНадзор”


Ілюстративне фото Фото: Pixabay

Російські громадяни самі віддавали свої паролі хакерам. Про це повідомляє анонімний телеграм-канал «OffenZiva». 

Кіберспеціалісти виклали в мережу скріншоти листування з росіянами та знімки екранів, які свідчать про те, що українці проникли в мережу «РосТрансНадзору» (Федеральна служба з нагляду у сфері транспорту). 

Хакери вивели з ладу системи зберігання даних, робочі станції, засоби резервного копіювання та інформаційні системи. Отримано доступ до величезного масиву внутрішніх даних організації. Серед них — перелік працівників, списки мобілізованих із різних філіалів, розрахунок зарплати.

Українські хакери і кібервійна з РФ

  • Українські хакери отримали доступ до системи моніторингу ЗМІ “Катюша”, яку використовують у російському міноборони. Група “Кібер Спротив” зламала Департамент інформації та масових комунікацій Міністерства оборони Росії й передала розвідувальній спільноті InformNapalm унікальну внутрішню документацію.
  • «Кіберспротив» зламав пошту російського підполковника, який займається обслуговуванням літаків А-50У. Більшість інформації з пошти росіянина передали на вивчення відповідним фахівцям.
  • Помста за Київстар почалася: українські хакери, що можуть мати відношення до СБУ, знищили IT-інфраструктуру “Росводоканалу”.
  • Хакери за допомогою СБУ зламали сайт міністерства праці РФ і отримали особисті дані військових, – джерела. Після отримання потрібних даних з серверів міністерства видалили понад 100 терабайт інформації. 
  • ІТ-армія зупинила роботу російського хмарного сервісу Бітрікс24. Ним користуються найбільші компанії-спонсори війни в Росії, наприклад, «Роснафта».
  • У кінці жовтня українська ІТ-армія паралізувала комунікації росіян на окупованих українських територіях. Кіберфахівці зупинили роботу найбільших телеком-операторів та інтернет-провайдерів на ТОТ.
Новини Рівне