У вівторок відключатимуть світло за графіками протягом усього дня, — Укренерго

У вівторок відключатимуть світло за графіками протягом усього дня, - Укренерго

Фото: t.me/Укренерго

У вівторок, 9 липня, графіки відключень світла діятимуть протягом доби. Вони будуть застосовуватись у всіх регіонах країни. Про це повідомляє Укренерго.

– 9 липня обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. За прогнозом, з 05:00 до 14:00 обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень, в решту годин – 3 черги, — розповіли у компанії.

Об’єкти критичної інфраструктури не обмежуватимуться. Енергетики, як і раніше, закликають українців дбайливо користуватися електроенергією та по можливості максимально її заощаджувати.

8 липня компанія «Укренерго» скасувала дні без відключень світла, які мала намір провести в кожному регіоні для вимірювання фактичного споживання електроенергії. Енергетики зазначили, що з 9 по 24 липня будуть застосовуватись графіки. Про години, в які можливі відключення, повідомлять пізніше. 27 червня у ДТЕК попередили, що періоди відключення світла в Україні найближчим часом можуть збільшитись ще більше.
Джерело

Новини Рівне