У Суперлізі пропонують участь 64 команд, розділених на три дивізіони

У Суперлізі пропонують участь 64 команд, розділених на три дивізіони

Сантьяго Бернабеу. Фото — Getty Images

Компанія A22 Sports Management розкрила деталі формату Європейської Суперліги, який пропонує впровадити.

У турнірі візьмуть участь 64 команди, розділені на три дивізіони. У дивізіоні “Star” змагатимуться 16 команд, поділені на дві групи. Аналогічний формат буде на “другому рівні, “Gold”. Третій дивізіон “Blue” має 32 команди (4 групи по 8). Груповий раунд проходитиме за круговою системою з матчами вдома та на виїзді.

По дві найкращі команди кожної групи вийдуть у плей-офф своїх дивізіонів. Чвертьфінали та півфінали пройдуть у форматі двох матчів. Переможець визначиться в одному матчі фіналу, що пройде на нейтральному полі.

Дві найгірші команди Star перейдуть наступного сезону до дивізіону Gold, на їхнє місце прийдуть фіналісти другої ліги. Аналогічний обмін командами пройде між Gold та Blue. 20 команд дивізіону Blue, які посіли найгірші місця, щороку вибувають із розіграшу, на їхнє місце зайдуть найкращі представники національних чемпіонатів.

У перший сезон команди відбиратимуться на підставі критеріїв, що ґрунтуються на спортивних результатах. Також будуть введені суворі правила фінансової стійкості та прозорі процеси її виконання, щоб забезпечити рівні умови для клубів, що беруть участь.

Раніше Верховний суд Європейського Союзу визнав незаконним рішення ФІФА та УЄФА про блокування Суперліги. Суд оголосив, що футбольні функціонери порушили законодавство про конкуренцію.

Компанія А22 оголосила, що новий турнір буде створено для чоловічих та жіночих команд. Змагання відбуватимуться у середині тижня. Учасники визначаться за спортивними заслугами, з урахуванням підвищення та зниження без постійних членів. Уболівальники зможуть безкоштовно дивитися прямі трансляції матчів на новій сучасній платформі цифрового потокового мовлення.

Джерело

Новини Рівне