У Сарнах представили керівника новоствореного молодіжного центру: що відомо

У Сарнах представили керівника новоствореного молодіжного центру: що відомо

Новопризначений керівник Сарненського молодіжного центру Денис Вакулко.

Молодіжний центр у Сарнах очолить Денис Вакулко. Керівника представили на засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради 11 липня.

У чому суть

Денисові Вакулку 18 років. Понад рік він працював у Палаці культури, де активно взаємодіяв із молоддю та влаштовував тематичні квартирники. Також проходив стажування в Сарненській міській раді та тренінг молодіжних працівників. Нині ж молодого фахівця запросили на посаду директора новоствореного молодіжного центру в Сарнах.

— Раніше ми поспілкувалися з Сарненським міським головою Русланом Серпеніновим про мої цінності та підходи в роботі загалом, про ставлення до молоді та плани на майбутнє, а також про бачення розвитку центру. Я був у списку кандидатів на посаду директора новоствореного закладу і, скажу чесно, дуже чекав позитивного рішення. Я відчуваю в собі достатньо сил, ентузіазму й енергії та готовий вкласти їх у розвиток центру, — ділиться призначений керівник.

Молодіжний центр працюватиме на вулиці Широкій у приміщенні колишньої вечірньої школи та міської бібліотеки. Наразі там тривають ремонтні роботи. Те, які простори та заняття очікують молодь, Денис Вакулко поки не анонсує. Зазначає, що насамперед сконцентрується на створенні ефективної команди, а також планує провести дослідження потреб молоді, яке охопить максимум молодих людей у громаді, включаючи й села.

У Сарнах представили керівника новоствореного молодіжного центру: що відомо

Денис Вакулко та Руслан Серпенінов на засіданні виконкому.Фото: Сарненська міська рада

— Я впевнений, що він (Денис Вакулко — прим. авт.) буде мотором, енергетиком у роботі молодіжного центру, об’єднає навколо нього всю молодь і не лише Сарненської громади. Ми будемо всіляко його підтримувати, — зазначає міський голова Руслан Серпенінов.

Точної дати запуску Сарненського молодіжного центру поки не називають — це залежить від темпу виконання ремонтних робіт.

Також на засіданні виконкому молоді вручили сертифікати та свідоцтва про проходження стажування в Сарненській міській раді й триденного базового тренінгу за програмою «Молодіжний працівник».

У Сарнах представили керівника новоствореного молодіжного центру: що відомо

Молодь, що отримала сертифікати.Фото: Сарненська міська рада

Що було раніше

Наприкінці травня в Сарнах провели базовий тренінг для підготовки молодіжних працівників. Протягом трьох днів 20 представників різних сфер вивчали основи молодіжної політики та роботи та вчилися застосовувати їх на практиці, а також досліджували потреби й інтереси сарненської молоді.

Новини Рівне