У Рівному запроваджують національну програму соціалізації та адаптації для дітей з родин ВПО

У Рівному запроваджують національну програму соціалізації та адаптації для дітей з родин ВПО

У Рівному запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців «Зростаємо разом». Це тримісячний проєкт, спрямований на соціалізацію та адаптацію школярів із родин з-поміж ВПО.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

За словами організаторів, окрім Рівного, програма стартує ще у сімох містах України: Києві, Житомирі, Хмельницькому, Кривому Розі, Черкасах, Дніпрі та Тернополі.

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років, які потребують підтримки в соціалізації та адаптації у новому місті. Як зазначає засновник ГО «Зрощуй суспільство» Микита Стрижко, ключове завдання команди проєкту — допомогти малечі подолати соціальні бар’єри.

«Наша мета — повернути дитинство малечі з родин вимушених переселенців та допомогти їм швидше соціалізуватися у новому місті. А тому, фундаментальною складовою проєкту є робота із профільними психологами, які у ненав’язливій та інтерактивній формі допоможуть дітям подолати страхи та інші тригери», — зазначає Стрижко.

Упродовж трьох місяців команда «Зрощуй суспільство» за підтримки програми «Єднання заради дії» планує провести понад 1150 занять у вісьмох містах України.

«У кожному з міст-учасників проєкту працюватимуть наші спеціалісти, які готові зробити все, аби покращити життя малечі. Це непросто в умовах повномасштабної війни, але можливо, якщо докласти зусиль. В інтерактивному, ігровому форматі ми допоможемо малечі повернутися до повноцінного дитинства», — додають організатори проєкту.

Цей захід став можливим в межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ГО «Зрощуй суспільство» та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Аби зареєструвати дитину на участь у проєкті в Рівному, необхідно заповнити коротку форму за посиланням.

Заняття проходитимуть за адресою вул. Кавказька, 2/1. Діти з родин ВПО можуть пройти всю тримісячну програму або ж долучатися до окремих заходів на вибір батьків.

Новини Рівне