У Китаї показали пікап, який хоче перевершити Tesla Cybertruck

Поки в Tesla працюють над тим, щоб якнайшвидше вивести в продаж свій перший пікап під назвою Cybertruck, у «Піднебесній» не дрімають і вже готують власну відповідь цій гучній моделі через безліч скандалів.

“Китайську” версію Tesla Cybertruck показали на одному з офіційних заходів, присвячених автомобілям.

Судячи зі слайдів, представлених відвідувачам виставки, машина може отримати назву Truck Mad.

Автором проекту є китайська фірма IAT, яка з’явилася у 2007 році. Її головний напрямок – дослідження та створення прототипів машин на «новій енергії».

Компанія має власну платформу, яка за рахунок модульної конструкції дозволяє створювати машини для будь-яких сегментів, включаючи комерційний транспорт вантажопідйомністю від 4,5 до 8 тонн.

Шоу-кар, виставлений на огляд, має дизайн, який кидає виклик Cybertruck своїм зовнішнім виглядом. У нього відсутні середні стійки кузова, а двері відчиняються в різні боки.

Довжина Truck Mad складає 5,9 метра, ширина – 2,2 метра, а висота – 2 метри. Відстань між його осями розтяглася на 3,6 метра. Таким чином, він зовсім трохи більший за пікапа Tesla.

У салоні машини може розміститись до п’яти осіб. Для них передбачено сидіння водія по центру, два «капітанських» крісла посередині і VIP-диван ззаду.

Жодних подробиць про технічну сторону моделі не розкривається за винятком потенційно можливого запасу ходу, позначеного в 1000 км.

Інформації про те, коли потенційний конкурент Кібертраку з Китаю може з’явитися у продажу і чи з’явиться він взагалі, поки немає.

Новини Рівне