У громадських місцях Рівненщини будуть посилити заходи безпеки

У громадських місцях Рівненщини будуть посилити заходи безпеки

За цією ініціативою передбачено обладнання всіх таких об’єктів металодетекторами з метою забезпечення безпеки як для працівників, так і для відвідувачів.

Президент наголосив на важливості реалізації цих заходів і висловив переконання, що можна розраховувати на експертну та фінансову підтримку від міжнародних партнерів. Міністр МВС Ігор Клименко додав, що ця ініціатива вписується в концепцію безпечного середовища, яку вони вже успішно реалізовують.

Серед основних заходів, крім встановлення металодетекторів для забезпечення безпеки в публічних місцях, відзначається використання інтелектуальних систем відеоспостереження з можливістю розпізнавання облич, номерних знаків та інших деталей. Також у планах реалізації проєктів «Поліцейський офіцер громади» та «офіцер освітнього середовища», які передбачають участь поліцейських в забезпеченні безпеки громад та освітніх закладів.

На сьогоднішній день у всіх 64 ТГ Рівненщини працюють поліцейські офіцери громад, що свідчить про лідерство області в цьому проєкті. Крім того, у 63% закладах освіти вже встановлені «тривожні кнопки», а в найбільших закладах освіти планується призначення поліцейських для забезпечення безпеки дітей. Офіцери освітнього середовища будуть відповідати за весь спектр безпеки в навчальних закладах, включаючи превенцію та реагування на можливі інциденти.

Новини Рівне