Вайлдер: Наш бій із Джошуа все ще можливий 9 березня, але команда Ей Джея не хоче його

Вайлдер: Наш бій із Джошуа все ще можливий 9 березня, але команда Ей Джея не хоче його

Деонтей Уайлдер, фото — Getty Images

Екс-чемпіон світу в хевівейті Деонтей Вайлдер вважає, що його бій з іншим колишнім чемпіоном Ентоні Джошуа у березні все ще можливий, незважаючи на поразку американця від Джозефа Паркера. Деонтей вважає, що команда британця буде використовувати його невдачу як привід відмовитися від поєдинку.

“Вони дійсно не хочуть цього бою. Коли я програв, ви бачили, як він був щасливий? Я дав йому можливість так виступати. Він тепер заявляє: “Мені не обов’язково битися з Вайлдером”. Ходили чутки, що він говорив про завершення кар’єри, якщо я виграю. 9 березня бій ще може відбутися. Але для них це ідеальний спосіб вислизнути”.

Нагадаємо, в одному з двох головних боїв вечора боксу “Day of Reckoning” в Ер-Ріяді в ніч з 23 на 24 грудня 38-річний американець Вайлдер поступився 31-річному новозеландцю Паркеру одноголосним рішенням суддів. Після поразки Вайлдер натякнув на свій ймовірний відхід з боксу.

Читайте також: Вайлдер може піти, Джошуа та Паркер довели елітарність, але поки що до Усика їм далеко. Як вечір боксу в Ер-Ріяді змінив розклади у надважкій вазі

Поразка Вайлдера ставить під сумнів проведення бою між американцем та Ентоні Джошуа. Повідомлялося, що боксери домовилися про поєдинок 9 березня, але щоб подія відбулася, вони мали перемогти своїх суперників на Day of Reckoning. Деонтей зі своїм завданням не впорався, а ось Джошуа впевнено розібрався з Отто Валліном.

Промоутер британця Едді Гірн заявив, що плани на бій із Деонтеєм зруйнувалися після поразки американця. Гірн вважає, що Ей Джей “на кілька ліг вищий за Вайлдера”.

Джерело

Новини Рівне