Вайлдер: Я повернуся, а якщо ні, то це було дуже яскраво

Вайлдер: Я повернуся, а якщо ні, то це було дуже яскраво

Деонтей Уайлдер, фото — Getty Images

Колишній чемпіон WBC у надважкій вазі Деонтей Вайлдер в інтерв’ю після бою, програного за очками Джозефу Паркеру, натякнув на свій ймовірний відхід з боксу.

“Подивимось, що станеться. У нас ще дещо залишилося, але я зробив чудову роботу. Я щасливий боєць. Я повернуся, а якщо ні, то це було дуже яскраво. Не знаю [чи в мені той же вогонь, що і раніше], багато в чому я заспокоївся”.

“Я носив цю посмішку весь тиждень і продовжуватиму посміхатися. Ніщо не може мене зупинити”, – заявив Деонтей.

Нагадаємо, в одному з двох головних боїв вечора боксу “Day of Reckoning” в Ер-Ріяді в ніч з 23 на 24 грудня 38-річний американець Уайлдер поступився 31-річному новозеландцю Паркеру одноголосним рішенням суддів.

Для Вайлдера сьогоднішній поєдинок став першим за рік. Попередній бій американець провів у жовтні 2022 року, нокаутувавши Роберта Геленіуса в першому раунді.

Поразка Вайлдера ставить під сумнів проведення бою між американцем та Ентоні Джошуа. Повідомлялося, що боксери домовилися про поєдинок 9 березня, але щоб подія відбулася, вони мали перемогти своїх суперників на Day of Reckoning. Деонтей зі своїм завданням уже не впорався.

Пізніше Ей Джей у головній події вечора боксу у Саудівській Аравії впевнено розібрався з Отто Валліном.

Джерело

Новини Рівне