В чергах на кордоні понад 4000 вантажівок — ДПСУ

В чергах на кордоні понад 4000 вантажівок - ДПСУ

Фото: ДПСУ На польсько-українському кордоні в черзі стоять понад 4000 фур

За інформацією від польських прикордонників, на напрямку в бік України в чергах перебувають понад 4000 вантажівок.

Станом на ранок суботи, 23 грудня, на польсько-українському кордоні продовжують блокуватись чотири напрямки. В черзі перебувають понад 4000 вантажівок. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.   Серед заблокованих напрямків:  

  • Рава — Руська — Гребенне;
  • Краківець — Корчова;
  • Шегині — Медика;
  • Ягодин — Дорогуськ.
     

«За інформацією від польських прикордонників, на напрямку в бік України в чергах перебувають понад 4000 вантажівок. На жаль, блокування руху відбувається… Рух для легкових автомобілів й автобусів не блокується», — розповів Демченко.   За словами речника ДПСУ, до прикладу, якщо говорити про пункт пропуску Ягодин — Дорогуськ, раніше кордон на цьому КПП в обох напрямках перетинали 1200-1500 вантажних засобів, однак сьогодні кількість фур варіюється від 120 до 150, що практично в 10 разів менше.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. 

Напередодні, 22 грудня, українська та польська сторони погодили план дій для того, щоб розблокувати пункти пропуску на кордоні. 

Джерело

Новини Рівне