Троє талановитих рівнянок отримуватимуть стипендію президента України

Троє талановитих рівнянок отримуватимуть стипендію президента України

Одразу три талановиті жительки обласного центру стали цьогорічними стипендіатами президента України.

Троє талановитих рівнянок отримуватимуть стипендію президента України

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Переможницею стала Софія Гудовсек – письменниця, яка здобула перше місце на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсах. Також вона отримала титул «Літератор року 2021». Крім того, Софія є авторкою двох книг і сценаристкою. Софія ділиться своїм враженням від отримання стипендії і вважає, що це знак того, що вона йде у правильному напрямку.

Стипендія також призначена співачці Анастасії Янцур, лірико-колоратурному сопрано, яка неодноразово вигравала гран-прі на міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Вона виступає як солістка-вокалістка у Рівненській обласній філармонії та викладає на кафедрі «Академічного вокалу» в РДГУ.

Анастасія розповідає, що для неї стипендія є визнанням творчості та важливим стимулом для подальшого розвитку і творчості.

Вже вдруге стипендіаткою стала художниця Ярослава Гузь, яка працює в галузі художнього текстилю і графічного дизайну. Вона співпрацює з організаторами культурно-мистецьких акцій і фестивалів та викладає на кафедрі Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в РДГУ.

«Ця нагорода -підтвердження того, що коли я докладаю багато зусиль, я можу збирати плоди своєї праці. Я не планую зупинятися, а натомість планую ще більше працювати,» — говорить Ярослава.

Нагадаємо, що Президентська стипендія призначається громадянам України віком від 14 до 35 років і становить один прожитковий мінімум, що наразі становить понад 2,6 тисячі гривень.

Новини Рівне