Tesla представила дешевші версії Model S та X з меншим запасом ходу

Tesla представила дешевші версії Model S та X з меншим запасом ходу

Фото: Tesla Tesla представила нову дешевшу версію Model S

Нові Model S і X коштуватимуть 78 490 і 88 490 доларів відповідно, що на 10% дешевше, ніж попередні бюджетні моделі.

Компанія Tesla представила у США дві дешевші версії свого седана Model S і позашляховика Model X, проте з меншим запасом ходу. Про це повідомляє Reuters.   Нові Model S і X коштуватимуть 78 490 і 88 490 доларів відповідно, що приблизно на 10% дешевше, ніж попередні бюджетні моделі. Вони будуть доступні для доставки починаючи з вересня-жовтня цього року.   Найнижча ціна на автомобілі стосується електрокарів з «перлинно-білим» екстер’єром і повністю чорним салоном, інші кольори коштуватимуть дорожче.
Новий седан Model S має запас ходу до 515 км, що менше, ніж у попередніх версіях із запасом ходу до 652 км. Позашляховик Model X має запас ходу до 433 км, що менше, ніж у попередніх версіях із запасом ходу до 560 км.   Як відомо, компанія Ілона Маска знизила ціни в США, Китаї та на інших ринках з кінця минулого року та запропонувала інші стимули для зменшення своїх запасів, намагаючись захиститися від конкуренції та економічної невизначеності.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen обійшов Tesla за продажами електромобілів у Німеччині. Так, німецький автоконцерн з початку поточного року продав у Німеччині 41 475 електромобілів, а американський виробник — 40 298.

Джерело

Новини Рівне