ТЕС ДТЕК у січні-листопаді згенерували 13,6 млрд кВтгод електроенергії

ТЕС ДТЕК у січні-листопаді згенерували 13,6 млрд кВтгод електроенергії

Фото: energo.dtek.com Згенерована ТЕС енергія дозволила забезпечити баланс енергосистеми

Згенерована теплоелектростанціями електроенергія дозволила забезпечити належне балансування української енергосистеми в тому числі під час пікового споживання вранці і ввечері, заявили в компанії Ахметова.

Теплоелектростанції ДТЕК Енерго у січні-листопаді 2023 виробили 13,6 млрд кВтгод електроенергії. Про це повідомила пресслужба компанії в понеділок, 11 грудня.

«Такий обсяг еквівалентний середньому споживанню близько 4,5 млн родин протягом року», — повідомили в компанії та уточнили, що згенерована теплоелектростанціями електроенергія дозволила забезпечити належне балансування української енергосистеми в тому числі під час пікового споживання вранці і ввечері.

В компанії нагадали, що теплова генерація в Україні чи не найбільше постраждала від енергетичного терору Росії.

«Попри це наші енергетики зуміли не лише відновити обладнання та здійснити всі планові ремонти в рамках підготовки до зими, але й увесь час протягом року змогли підтримуватистабільну роботу енергосистеми, щоб українці були зі світлом і теплом. Продовжуємо це робити і зараз, коли енергосистема відчуває максимальне навантаження через похолодання та мінімальний резерв доступних генеруючих потужностей всередині країни», — цитує пресслужба компанії слова генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва.

Раніше компанія повідомила, що завершила усі заплановані до старту опалювального сезону ремонти ТЕС.

Наразі споживання електроенергії в Україні тримається на рекордному рівні. 

Джерело

Новини Рівне