Теофімо Лопес: Лома вже не той, але може перемогти “Танка” за рахунок своїх навичок

Теофімо Лопес: Лома вже не той, але може перемогти “Танка” за рахунок своїх навичок

Василий Ломаченко. Фото — Getty Images

Чемпіон світу за версією WBO у першій напівсередній вазі Теофімо Лопес вважає, що чемпіон IBF та IBO у легкій вазі Василь Ломаченко має шанси на перемогу у бою з володарем поясу WBA Джервонтою “Танком” Девісом.

“Я вірю, що “Танк” хвилюватиметься, виходячи на цей бій. Лома покаже свої навички, а Девіс спробує його виснажити. Ломаченку необхідно бити по корпусу. Девіс спробує струсонути його, викидаючи свій улюблений удар лівою”.

“Я люблю Лому. Він був жорстким бійцем, коли я з ним зустрічався. Але мені здається, що він уже не той, що раніше. Але статистика ударів бою “Танка” проти Френка Мартіна показувала, що він програвав усі раунди. Він просто чекав. одного потужного удару.

“Якщо Девіс битиметься так, то Лома переможе, оскільки триматиметься подалі від цього потужного удару. У нього є навички для цього. Однак якщо команда Девіса хоче цього бою, то тому що вірить, що “Танк” має перемогти Ломаченка, просто виходячи з того, що Лома на спаді”.

Раніше промоутер Боб Арум розповів, що представники Ломаченка та Девіса вже кілька тижнів ведуть переговори про очне протистояння двох чемпіонів. За попередньою інформацією, поєдинок Ломаченко — Девіс може відбутися у листопаді 2024 року.

У ніч проти 16 червня Джервонта захистив свій чемпіонський титул, відправивши в нокаут співвітчизника Френка Мартіна. 29-річний боксер залишається непереможеним, причому 28 перемог із тридцяти він здобув достроково.

12 травня Ломаченко в останньому бою технічним нокаутом переміг австралійця Джорджа Камбососа. Українець здобув вакантний пояс IBF у легкій вазі, який раніше звільнив його попередній суперник Девін Гейні. Також Василь відібрав пояс IBO, яким володів Камбосос.

Джерело

Новини Рівне