Світовий ринок електрокарів з початку року зріс на 34% — аналітики

Світовий ринок електрокарів з початку року зріс на 34% - аналітики

Фото: Unsplash Світовий ринок електрокарів зріс на 34%

Продажі електромобілів у Китаї, найбільшому автомобільному ринку світу, у вересні зросли на 29% з початку року. За той самий період світовий ринок електромобілів зріс на 34%.

Продажі електромобілів у світі продовжують зростати. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані компанії з дослідження ринку Rho Motion.

Зазначається, що продажі електромобілів у Китаї, найбільшому автомобільному ринку світу, у вересні зросли на 29% з початку року. За той самий період світовий ринок електромобілів зріс на 34%.

«Що примітно в цифрах за жовтень, так це те, що попит на електромобілі в Китаї продовжує досягати рекордних значень, навіть попри скорочення субсидій в країні. 2023 рік має стати ще одним знаменним роком для Китаю з точки зору продажів електромобілів», — заявили у Rho Motion.

Також повідомляється, що продажі електромобілів зросли на 26% на європейських ринках, де скорочення субсидій вплинуло на попит, як це видно в Німеччині, де субсидії бізнесу були скасовані у вересні.

Продажі електромобілів у Північній Америці цьогоріч зросли на 78%.

Нагадаємо, світові автовиробники значно збільшили знижки на електромобілі в спробі сповільнити ослаблення попиту на них.У Великій Британії знижки на електромобілі становлять 11%, у США — 10%, а в Німеччині — близько 7%.

Як повідомлялося раныше, Єврокомісія оголосила про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту вироблених у Китаї електромобілів. ЄК має намір перевірити той факт, що китайські виробники пасажирських електричних автомобілів отримують державні субсидії, що завдає шкоди промисловості ЄС.

 

Джерело

Новини Рівне