Світоліна два місяці вмовляла чоловіка відпустити її в Україну

Світоліна два місяці вмовляла чоловіка відпустити її в Україну

Фото: instagram.com/elisvitolina Еліна Світоліна приїхала в розташування бригади Хартія

Французький тенісист Гаель Монфіс не хотів, аби дружина їхала до воюючої з Росією країни.

Еліна Світоліна повернулась до України, аби відвідати рідних і підтримати воїнів, які боронять державу. Утім за словами відомої тенісистки, подорож на Батьківщину дались їй дуже важко.

Чоловік спортсменки — французький тенісист Гаель Монфіс, був дуже незадоволений цим рішенням через небезпеку.

«Я з нетерпінням чекала, коли побачу свою бабусю, рідних, і вже якось не приділяла особливої уваги іншим моментам. Так, були тривоги, і я, звісно, намагаюся дотримуватися правил безпеки, але загалом я відчуваю чудові емоції від того, що я тут.

Коли я йому сказала, що їду, то він це сприйняв дуже важко. Як я сама розумію, то вони не до кінця усвідомлюють, що тут відбувається… Тобто дивляться по телебаченню про якісь події… Я розумію, що це для нього стресова ситуація, для нього це якийсь незрозумілий крок, але ми щоразу про це говорили, впродовж двох місяців я казала йому, що хочу поїхати, хочу побачити бабусю, хочу побути в Україні, бо є багато справ і по фонду, і по United24, хочу заїхати до Харкова. Хочу поїхати додому, тому що не тільки Одеса і Харків — це мій дім, а вся Україна загалом. І коли я сюди приїжджаю, це неймовірно круті емоції кожного разу», — розповіла Еліна в інтерв’ю Бомбардир.

Нагадаємо, раніше Світоліна встановила неймовірне досягнення в українському тенісі.

 

Джерело

Новини Рівне