Столтенберг: Війська РФ не здатні на »значні прориви» в Україні

Столтенберг: Війська РФ не здатні на ''значні прориви'' в Україні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що російські війська не здатні на «значні прориви» на полі бою в Україні, тоді як Київ ударами вглиб території Росії завдає їй значних уражень.

Джерело: Столтенберг в інтерв’ю агентству AFP, повідомляє «Європейська правда»

Пряма мова: «І у нас немає жодних інших ознак або причин вважати, що Росія має можливості, сили для значних проривів».

Деталі: Столтенберг зазначив, що Росія почала черговий наступ в Україні протягом весни-літа, «але поки що лише з незначними успіхами».

Генсек Альянсу, однак, застеріг, що Росія, найімовірніше, «продовжить просуватися по лінії фронту» і завдавати авіаударів по Україні.

«Але ми бачимо, що українці змогли утримати лінію фронту. Вони змогли й далі завдавати важких втрат російським окупантам – як уздовж лінії фронту, так і ударами вглибину російської території», – зазначив Столтенберг.

Передісторія:

  • У травні, як відомо, Росія розпочала новий наступ на півночі Харківської області, а також посилила тиск на сході України, користуючись затримками в постачанні українським Збройним Силам західної зброї.
  • На Заході відзначали, що російські сили мають певні успіхи на Донеччині, зокрема в районі важливого міста Часів Яр, але дозвіл США та інших західних країн завдавати ударів по російській території загальмував просування на Харківщині.
Новини Рівне