США радять українській армії окопатися та тримати оборону

США радять українській армії окопатися та тримати оборону

Американські генерали радять українській армії окопатися та тримати оборону.

 Це зумовлено тим, що російська армія зуміла наростити свою могутність після провалу в 2022 році, повідомляє The New York Times.

Під час цього ЗСУ повинні у наступному році нарощувати свої ресурси. Однак українське командування хоче проводити наступальні операції та йти в атаку.
Однак, якщо Україна не отримає фінансування з Заходу, то програє війну. На це й зробив ставку російський президент Володимир Путін.

Зі свого боку, українські лідери не усвідомлюють наскільки нестабільним є подальше фінансування війни з боку США, а українські генерали мають захмарні очікування. Наприклад, просять мільйони артилерійських снарядів із західних запасів, яких не існує.

Якщо українське політичне й військове командування не змінить стратегію, то 2024 рік може бути схожим на 1916, найсмертоносніший рік Першої світової війни, коли тисячі молодих людей втратили життя, а на фронті не було жодного просування.

Українські лікарні вже заповнені пораненими військовими. Упродовж цьогорічного контрнаступу машини швидкої допомоги рухалися туди-сюди з фронту.

Україна не оприлюднила офіційних цифр своїх загиблих на війні, але втрати, як визнають чиновники, були великими.

Новини Рівне