Спортивні організації Рівненщини приєднуються до ініціативи TRENVET з реабілітації ветеранів

Спортивні організації Рівненщини приєднуються до ініціативи TRENVET з реабілітації ветеранів

Нещодавно під час регіонального спортивно-ветеранського форуму, який було організовано Рівненською ОВА спільно з облрадою, було презентовано мобільний застосунок TRENVET. З його допомогою ветерани можуть безкоштовно обрати тренера.

До проєкту вже долучився і Рівненський спортивний простір Сила.

«Спорт — важливий інструмент реабілітації військовослужбовців. Ми прагнемо залучити якомога більше ветеранів до здорового способу життя та об’єднати їх. Також закликаємо приєднуватись до ініціативи тренерів та реабілітогів, які прагнуть допомогти нашим захисникам», — сказав в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Так, на цифровій платформі кожен військовослужбовець матиме можливість знайти собі тренера, реабілітолога, масажиста чи дієтолога, який на волонтерських засадах надаватиме свої послуги.

Ветеран, який бажає займатись фізичною культурою з фахівцем в зручній для нього локації, може зареєструватись в додатку TRENVET. Він заповнює відповідні дані, обирає зручну для себе локацію тренувань і види спорту, а TRENVET надасть йому інформацію про найближчий спортивний зал та тренера, який із задоволенням проведе тренування.

TRENVET дає можливість тренуватися як онлайн, якщо ви перебуваєте у різних містах чи країнах, так і офлайн — в клубі, де працює тренер, або на міському спортивному майданчику, якщо захисник та тренер проживають в одному місті.

Ініціаторами ідеї стали відомі українські спортсмени — Василь Вірастюк, Сергій Конюшок та Олександр Лашин. Проєкт створений ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки Українського ветеранського Фонду.

Додаток TRENVET можна завантажити на платформах AppStore та Google Play.

Новини Рівне