Шахтар U-19 у Юнацькій лізі УЄФА дограє свій матч проти Болоньї сьогодні о 17:00

Шахтер U-19, shakhtar.com

Шахтар U-19 дограє свій матч проти Болоньї U-19 у Юнацькій лізі УЄФА сьогодні, 19 вересня.

Матч відновиться о 17:00 за київським часом.

Нагадаємо, що поєдинок стартував учора, але був перерваний на 8-й хвилині через зливу, що змусило головного арбітра відвести футболістів у підтрибунне приміщення.

Юнацька команда Гірників, яку тренує Олексій Бєлік, отримала у суперники тих самих суперників, що й доросла команда на груповому етапі Ліги чемпіонів, за винятком Бреста та Борусії Д.

Календар юнацької команди повністю дублює розклад перших шести турів основної команди Шахтаря. Колектив U-19, окрім сьогоднішньої гри з Болонею, протистоятиме Аталанті (2 жовтня), Арсеналу (22 жовтня), Янг Бойз (6 листопада), ПСВ (27 листопада) та Баварії (10 грудня).

20 грудня відбудеться жеребкування основної фази Юнацької ліги УЄФА, куди потраплять найкращі клуби із групової стадії, а також із Шляху чемпіонів.

Основні команди Болоньї та Шахтаря вчора зіграли 0:0 у стартовому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.