Секс-скандал в НХЛ: хокеїст спав з мамою одноклубника

Секс-скандал в НХЛ: хокеїст спав з мамою одноклубника

Фото: Getty Images Коррі Перрі більше не хокеїст Чикаго

Дворазовий олімпійський чемпіон Коррі Перрі був відрахований з Чикаго після свого вчинку.

Дивний скандал трапився в одній з найвідоміших команд НХЛ Чикаго БлекХоукс. Керівництво команди розірвало контракт з одним з найтитулованіших своїх хокеїстів: дворазовим олімпійським чемпіоном та переможцем Кубка Стенлі 2007 Коррі Перрі.

Як повідомляє The Athletic, Чикаго відправив 38-річного нападника на драфт відмов, після чого остаточно розірвав угоду із гравцем.

Тим часом видання Canucks Daily розповіло про причини такого рішення. Жорсткі санкції до гравця були застосовані через статевий зв’язок Перрі з мамою свого одноклубника — 18-річного першого номера цьогорічного драфта Коннора Бедарда.

Як припускають журналісти, секс між заміжньою Мелані Бедард та хокеїстом міг статися під час акції Mom’s trip, в рамках якої матері хокеїстів їздили разом із командою на матчі.

Секс-скандал в НХЛ: хокеїст спав з мамою одноклубника

   Коррі Перрі та Коннор Бедард з мамою / Фото: Canucks Daily

Тим часом у керівництві «чорних яструбів» не стали розповідати про причину відрахування хокеїста. За словами генменеджера Блекхоукс Кайла Девідсона, причиною став конфлікт «на робочому місці».

«Ця тема не торкається будь-яких гравців або їхньої родини, і все, що передбачає інше, або хто-небудь, хто передбачає інше, вкрай неточно і, чесно кажучи, огидно. Це була важка ситуація», — заявив Девідсон.

Секс-скандал в НХЛ: хокеїст спав з мамою одноклубника

   Коннор і Мелані Бедард./ Фото: Canucks Daily

Невдовзі із заявою виступив і сам Перрі. Він вибачився за свої дії, заявивши, що має проблеми з алкоголем.

«Мені соромно, і я вас усіх підвів. Найголовніше, я хочу безпосередньо вибачитися перед тими, на кого це негативно вплинуло, і мені шкода, що це вплинуло на інших. Моя поведінка була недоречною і неправильною.

Я почав працювати з експертами в галузі психічного здоров’я та зловживання психоактивними речовинами, щоб обговорити мої проблеми з алкоголем. Я зроблю всі необхідні кроки, щоб це ніколи не повторилося. Я сподіваюся повернути довіру та повагу до всіх, хто вірив у мене протягом усієї моєї кар’єри», — сказав Перрі.

Агент хокеїста, Пет Морріс, підтвердив того ж дня слова свого клієнта, заявивши, що той покинув команду, щоб «вирішити особисті проблеми».

Зазначимо, що перед своїм відрахуванням досвідчений нападаючий пропустив три матчі Чикаго в чемпіонаті.

Нагадаємо, раніше тренер збірної України з хокею розповів про своє спілкування з росіянином Овєчкіним під час відвідин команди НХЛ.

 

Джерело

Новини Рівне