Роберт Гарсія: Ломаченко має шанс затягнути бій, але міць Девіса йому не по зубах

Роберт Гарсія: Ломаченко має шанс затягнути бій, але міць Девіса йому не по зубах

Василий Ломаченко, Getty Images

Відомий тренер Роберт Гарсія вважає американського володаря поясу WBA Джервонту “Танка” Девіса фаворитом у бою з чемпіоном IBF та IBO у легкій вазі Василем Ломаченком.

“Думаю, що п’ять-шість років тому я б одразу ж вибрав Ломаченка. Зараз це може бути дуже складно. З огляду на його вік і габарити, тому що Ломаченко – не найбільший легковаговик, я повинен віддати перевагу “Танку”. У нього просто неймовірна міць”.

“Але Ломаченко має відмінні навички. Лома – боєць, який не буде його боятися, він буде у чудовій формі. Так що якщо Ломаченко битиметься розумно, якщо знатиме, як виграти кілька перших раундів, а потім грамотно проведе інші раунди, тобто є шанс, що він затягне цей бій, Лома – дуже розумний хлопець, але я думаю, що міць Девіса виявиться йому не по зубах”.

Читайте також: Стівенсон: Ломаченко — не прохідний суперник для Девіса, хай і старший

Раніше промоутер Боб Арум розповів, що представники американця та українця вже кілька тижнів ведуть переговори щодо очного протистояння двох чемпіонів. За попередньою інформацією, поєдинок Ломаченко — Девіс може відбутися у листопаді 2024 року.

У ніч проти 16 червня Джервонта захистив свій чемпіонський титул, відправивши в нокаут співвітчизника Френка Мартіна. 29-річний боксер залишається непереможеним, причому 28 перемог із тридцяти він здобув достроково.

12 травня Ломаченко технічним нокаутом переміг австралійця Джорджа Камбососа. Українець виборов вакантний пояс IBF у легкій вазі, який раніше звільнив його попередній суперник Девін Гейні. Також Василь відібрав пояс IBO, яким володів Камбосос.

Джерело

Новини Рівне