Рівне передало чергову партію необхідного обладнання для ЗСУ

Рівне передало чергову партію необхідного обладнання для ЗСУ

Сьогодні, 8 липня, секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян передав нашим захисникам необхідну техніку для боротьби з ворогом.

Про це повідомили на сторінці міськради. 

Так, 18 бойових підрозділів, які захищають нашу країну, сьогодні отримали 18 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro з потрійною камерою, 24 DJI Mavic 3Т, а також 6 портативних зарядних станцій EcoFlow та 9 систем “Starlink”.

Таку потрібну підтримку, придбану за кошти бюджету Рівненської громади, отримали представники 87-го окремого аеромобільного батальйону, 30-тої окремої механізованої бригади, 110-тої окремої бригади територіальної оборони, 81-шої окремої аеромобільної бригади, 23-го окремого мотопіхотного батальйону «Хортиця», 46-тої окремої аеромобільної бригади, 33-тьої окремої механізованої бригади, 3-тьої бригади оперативного призначення НГУ, 6-го прикордонного Волинського загону, 47-мої окремої механізованої бригади та інші.

«Завдяки коштам платників податків, ми продовжуємо передавати нашим військовим дрони, портативні зарядні станції EcoFlow та системи “Starlink”. Це не просто техніка – це наш внесок у безпеку та в нашу майбутню перемогу. Лише за останні пів року ми здійснили 14 закупівель на загальну суму понад 128 мільйонів гривень. А саме придбали для наших військових 403 квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal та додаткові акумулятори до них, 50 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Thermal, 200 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro та додаткові акумулятори до них, 200 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro, 150 супутникових модемів Starlink, 64 Зарядних станцій EcoFlow DELTA 2, а також 15 ноутбуків. І зупинятися точно не плануємо», — відзначив Віктор Шакирзян.

Військові, які отримували сьогодні оснащення, подякували всій Рівненській громаді та закликали й надалі підтримувати армію, наближаючи перемогу над ворогом.

Новини Рівне