Rivian представила друге покоління свого електричного пікапа R1T (ВІДЕО)

Компанія Rivian представила друге покоління свого електричного пікапа R1T, який візьме участь у 102 Міжнародному підйомі на пагорб Pikes Peak.

Нова версія топової моделі R1T, оснащена чотирма двигунами, захищатиме рекорд, встановлений попередньою моделлю минулого року.

Торік R1T став першим і єдиним учасником у новій категорії електричних серійних пікапів та фургонів, подолавши 20 км за 11 хвилин та 23,983 секунди.

Цього року оновлений R1T має намір побити цей рекорд завдяки новим двигунам власної розробки та покращеній загальній продуктивності моделі.

Як і серійний R1T, учасник Pikes Peak оснащений чотирма електромоторами із загальною потужністю 1025 кінських сил і крутним моментом 1198 Нм.

З такими характеристиками новий R1T розганяється до 97 км/год за 2,5 секунди і долає чверть милі за 10,5 секунди, досягаючи максимальної швидкості 210 км/год.

Попри участь у класі електричних серійних пікапів, R1T для Pikes Peak має модифіковану кабіну з каркасом безпеки, полегшеним інтер’єром та гоночним сидінням.

Екстер’єр прикрашений плівкою, натхненною анімаційною графікою Rivian.

Цього року на Pikes Peak також буде представлена ​​інша модель – Ford SuperTruck з потужністю 1400 кінських сил, яка бере участь у відкритому класі.

Старший інженер із тестування продуктивності Rivian, Гарднер Ніколс, буде за кермом R1T під час змагань.

Офіційний старт 102-го Міжнародного підйому на пагорб Pikes Peak відбудеться 23 липня 2024 року.

«Це мрія повернутися на Pikes Peak з нашим новим Quad R1T. Потужність

— це одне, але контроль моменту, що крутить, на кожному колесі за допомогою чотирьох моторів допомагає максимізувати продуктивність», — зазначив Ніколс.

Новини Рівне